Väga paljud meie tervisega seotud probleemid saavad alguse sellest, et kehast ei lähe välja sinna kogunenud jääkained, kahjutuks tehtud viirusorganismid või ka väärarenenud rakud, millest võib edasi areneda vähkkasvaja või mõni ummistus.

Inimese kehas vähetuntud lümfisüsteem mängib mürkide ja kahjulike ainete kehast eemaldamisel eluliselt tähtsat rolli. Üha rohkem uuringuid näitavad, et inimese organismis veresoonkonna kõrval töötav lümfisüsteem omab väga tähtsat osa organismi immuunsuses. Halvasti toimiv lümfisüsteem võrdub halva immuunsüsteemiga, mis omakorda juhatab sisse peatüki paljude haiguste tekkele.

Kui ametlikku infot napib, on inimesed ise pidanud oma teadlikkust selles vallas tõstma ning leidma viise, aitamaks oma kehal selles võitluses loomulikul moel toime tulla. Internetis leidub juba üsna rohkelt materjali lümfisüsteemi puhastamise kohta.

Üheks selliseks viisiks on näiteks protseduur rullmassaaži masinal. Teadaolevalt on selle protseduuri väljatöötamise juures olnud ka arstid, kes aitasid sellega vähiravi järel organismist halbu rakke ja jääkaineid eemaldada, mis edasisel kehas püsimisel võiksid taas ohtlikuks osutuda.

Kuna talvekülm hilineb ja sügise algusest saadik on ilmad sombused, on bakteritel ja viirustel soodsad tingimused, et meid gripi näol rajalt maha võtta. Enneta immuunsüsteemi langenud vastupanuvõimet ning tule meile rullima! Aja saad broneerida siin http://amadeia.ee/broneeri-aeg/

Rohkem infot lümfisüsteemi kohta leiad siit https://www.telegram.ee/toit-ja-tervis/lumfisusteem-kas-arstid-valdivad-sellesse-suvenemist